Avioni me Erdoganin bëri xhiro në Turqi, nuk doli jashtë kufirit (VIDEO)


16/07/2016

Radarët kanë regjistruar momentin kur avioni i presidentit është sjellë vërdallë në ajër mbi Turqi dhe nuk e kaloi asnjëherë kufirin.

Avioni fluturoi gjatë në formë rrethi për tu ulur më pas në Stamboll, ku presidenti u prit nga një turmë e madhe njerëzish, ndërsa grushti i shtetit kishte dështuar.

Avioni me Erdoganin by GazetaExpress

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart