AAK e Nisma nesër flasin për demarkacionin


12/07/2016

Lekaj e Bajramit do të flasin rreth qëndrimit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe të Nismës për Kosovën, për çështjen e Demarkacionit, thuhet në një njoftim për media nga AAK.

Konferenca do të fillojë në orën 11:00, në ambientet e Kuvendit të Kosovës. /Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart