Kthehu lart

Reperi godet fansin e tij live në skenë (Video)

Reperi godet fansin e tij live në skenë (Video) GazetaExpress E hënë, 20 Mars 2017 15:04

Një reper gjerman është shfaqur në një video duke e rrahur një fans të tij përballë turmës live në skenë.

Ylli i hip-hopit “Kollegah” e ftoi fansin në skenë që të merrte pjesë në një betejë rep në qytetin e Leipzigut të shtunën.

Por pak pasi ai hip në skenë, fansi tenton që t’ia marrë syzet reperit, transmeton Gazeta Express.

Videoja dramatike, e incizuar nga një spektator, shfaq momentin kur reperi fillon ta godasë dhe shqelmojë fansin e tij.

    Data: 20 Mars 2017 15:04
    Autori: GazetaExpress
    • Flet i dashuri i vajzës me dy vagina: Të gjitha janë… (Foto) 0

    Të tjera