Kthehu lart

Pushon dhe fluturon me hamakun e lidhur për dron (Video)

Pushon dhe fluturon me hamakun e lidhur për dron (Video) GazetaExpress

Një video që është bërë hit në internet shfaq një burrë duke qëndruar shtrirë në një hamak të lidhur për dron, duke fluturuar me të përreth.

Burri u pa duke fluturuar mbi Khashuri, një qytet në pjesën qendrore të Gjeorgjisë.

Njerëzit në prapavijë të videos mund të dëgjohen duke u mahnitur dhe qeshur përderisa ai fluturon nëpër qytetin evropian, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon:

  Temat:
  Data: 21 Prill 2017 11:43
  Autori: GazetaExpress
  • "Ngop" me valium burrin dhe vjehrrën, gruaja vlonjate bën të papriturën

   "Ngop" me valium burrin dhe vjehrrën, gruaja vlonjate bën të papriturën 0

  Të tjera