Kthehu lart

Njihuni me volejbollisten më të bukur në botë

Njihuni me volejbollisten më të bukur në botë GazetaExpress

Volejbollistja e bukur Alisa Manyonok para se të merrej me volejboll ishte modele.

Dy vite më parë, ajo fitoi vendin e parë në një garë ndërkombëtare të bukurisë dhe u shpërblye me titullin “Fotogjenik”.

Kohët e fundit, fotografitë e saj në rrjete sociale janë bërë hit, për shkak të bukurisë së saj të veçantë, transmeton Gazeta Express.

Madje, ajo po quhet volejbollistja më e bukur në botë. 


    Data: 03 Mars 2018 10:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera