Kthehu lart

Njihuni me Rimin nga Kopliku, që e bën borën "të flasë me vete" (Video)

Njihuni me Rimin nga Kopliku, që e bën borën "të flasë me vete" (Video) GazetaExpress

Personi që shihni në video është Rimi nga Kopliku.

Zotëria ka një mimikë mjaft interesante dhe bën disa veprime, vërtetë “nona”. Ai duket se po e shijon jashtë mase faktin që në shtëpinë e tij ka rënë borë në oborr dhe me sa duket është mjaft ekspresiv në një mënyrë mjaft të veçantë. 

Ju ftojmë ta ndiqni këtë video mjaft interesante që do t’ju bëjë të mbani barkun me dorë.

  Data: 11 Janar 2017 20:03
  Autori: GazetaExpress
  • Bufi mban sekretin e dëgjimit të përhershëm

   Bufi mban sekretin e dëgjimit të përhershëm 0

  Të tjera