Kthehu lart

I dehuri vendosi të hidhet në pishinë plot peshkaqenë, me të prekur ujin pendohet (Video)

I dehuri vendosi të hidhet në pishinë plot peshkaqenë, me të prekur ujin pendohet (Video) GazetaExpress

Në internet ka filluar të qarkullojë një video e pazakontë, në të cilën shihet një i ri i dehur duke kërcyer në pishinën plot peshkaqenë.

Ky i ri po argëtohej së bashku me disa shokë, por më trimi prej tyre vendosi të kërcej dhe të rrezikoj jetën duke u freskuar në mesin e peshkaqenëve, transmeton Telegrafi. Por më tu futur në ujë, menjëherë iu vërsulen peshkaqenët të cilët pasi i pa filloi të notojë që të dal nga uji. Për fat të mirë, gjithçka ndryshoi si është më së miri edhe pse për pak sekonda ka mundur t’i kushtojë me jetë.

Y'all gotta stop jumping in shark tanks (but if you do, send the videos to [email protected])

A post shared by TFM (@totalfratmove) on

  Data: 21 Mars 2017 00:20
  Autori: GazetaExpress
  • Bufi mban sekretin e dëgjimit të përhershëm

   Bufi mban sekretin e dëgjimit të përhershëm 0

  Të tjera