Kthehu lart

Gruaja rreh burrin me fëmijë!

Gruaja rreh burrin me fëmijë! GazetaExpress

Një video e postuar së fundmi tregon se si një grua, e cila ka humbur krejtësisht kontrollin, godet me një fëmijë të vogël një burrë, gjatë një sherri në rrugë.

 Ajo kap nga qafa djalin dhe godet burrin në mes të rrugës.
Nuk dihet pse ka nisur sherri dhe gjithashtu nuk dihet se ku ka ndodhur ky akt dhune.

    Data: 06 Mars 2018 09:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera