Kthehu lart

Fle me gruan, zgjohet me vjehrrën! Reagimi i burrit do ju bëjë të qeshni me lot

Fle me gruan, zgjohet me vjehrrën! Reagimi i burrit do ju bëjë të qeshni me lot GazetaExpress

Bie në shtrat me gruan por zgjohet me vjehrrën, ndonëse duket mjaft bizare kjo nuk është një ngjarje e vërtetë.

E gjithë kjo është organizuar nga gratë dhe nënat e tyre vetëm për të shikuar reagimet e burrave kur në shtrat e shohin vjehrrën!

    Data: 27 Shkurt 2018 08:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera