Kthehu lart

E tmerrshme, guri bie nga kodra dhe...

E tmerrshme, guri bie nga kodra dhe... GazetaExpress

Nëse do të kalonte vetëm disa sekonda më vonë, një shofer që po udhëtonte nëpër një autostradë në Tajvan do të shtypej nga një gur i madh që ra nga kodra.

Ngjarja e pabesueshme u kap nga kamera brenda veturës, që shfaq momentin kur guri masiv bie para saj.

Për vetëm disa sekonda, ky njeri i shpëtoi më të keqes.
Shikojeni momentin kur guri bie nga kodra: 

    Data: 26 Shkurt 2018 07:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera