Kthehu lart

Dy nxënës përleshen në klasë, mësuesi i xhiron

Dy nxënës përleshen në klasë, mësuesi i xhiron GazetaExpress

Një mësues i shkollës së mesme në McKinney të Teksasit është pezulluar me leje administrative, pasi u kap duke i xhiruar me telefon dy nxënës që po përlesheshin fizikisht mes vete, në vend se të ndërhynte që t’i ndante.

Incidenti është raportuar të mërkurën dhe mësuesi në fjalë u largua menjëherë dhe ndaj këtij rasti ka filluar hetimi.

    Data: 28 Shkurt 2018 05:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera