Kthehu lart

Çfarë po bën kjo durrsake "topless" në mes të borës në Malësinë e Madhe?! (Foto)

Çfarë po bën kjo durrsake "topless" në mes të borës në Malësinë e Madhe?! (Foto) GazetaExpress E mërkurë, 11 Janar 2017 19:29

​Në qytete të ndryshme në Shqipëri rënia e borës ishte padyshim një nga evenimentet më të bukura të vitit, pavarësisht vështirësive që do të sillte ajo.

Konkretisht në Durrës e Sarandë njerëzit porsa ndjenë flokët e parë të dëborës, nuk nguruan të bënin foto dhe t’i postonin më pas një Facebook.

Një vajzë e rë nga Durrësi në pamundësi për tu ngritur nga shtrati kur ra bora në Durrës, për shkak të gripit vendos që pas disa ditësh të shkojë në Malësinë të Madhe dhe për të sfiduar gripin, të ftohtët dhe çunat heq bluzën dhe bën foto vetëm me reçipeta.

Duke qenë se vajza ndërsa dërgoi fotot të JOQ preferoi të qëndronte anonime, duke i respektuar dëshirën e mbajmë të fshehur identitetin e saj./JOQ/


    Data: 11 Janar 2017 19:29
    Autori: GazetaExpress
    • Kjo selfie e terrorizoi Instagramin (Foto) 0

    Të tjera