Kthehu lart

Blenë autobusin dhe e shndërruan në shtëpi fantastike

Blenë autobusin dhe e shndërruan në shtëpi fantastike GazetaExpress

Njerëzit janë plot e përplot me ide!

Një ide të tillë e kishin edhe çifti i cili e kanë shndërruar autobusin në një shtëpi të vogël por fantastike, transmeton lajmi.net.

Brenda kësaj shtëpie nuk mungon asgjë, ka dhomë gjumi, kuzhinë, banjo, garderobë dhe gjithçka që duhet.

Madje, ajo është shtëpi lëvizëse gjë që e bën shumë të favorshme për pushime.


    Data: 20 Janar 2018 03:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera