Kthehu lart

Bikini Race, vajzat që sfidojnë dëborën me bikini

Bikini Race, vajzat që sfidojnë dëborën me bikini GazetaExpress

Në Rumani dinë si të argëtohen me dëborën, madje organizohen edhe kampionate të krejtësisht origjinalë për këtë.

I tillë është edhe “Bikini Race”, që këtë sezon zhvilloi edicionin e gjashtë të saj.

Në garë mund të marrë pjesë kushdo, mjafton që të jetë femër dhe e gatshme që të garojë me bikini në petkun e dëborës dhe temperaturat nën zero gradë.

    Data: 06 Mars 2018 04:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera