Kthehu lart

Ushtrimet gjeniale për t’i bërë vithet më seksi që ekzistojnë (Video)

Ushtrimet gjeniale për t’i bërë vithet më seksi që ekzistojnë (Video) GazetaExpress E martë, 27 Dhjetor 2016 08:59

Pavarësisht se nuk keni kohë të shkoni në palestër, prapë mund të ushtroni në atë mënyrë që t’i transformoni vithet dhe t’i bëni më seksit në botë.

E për ta bërë këtë, krejt çfarë ju duhet është një triko, dhe të veproni si në videon e më poshtme.

Ky ushtrim sugjerohet nga trajnerja e certifikuar e fituesit, Brittany Perille Yobe, e cila në Instagram-in e saj ka mbi 772,000 ndjekës. 


    Data: 27 Dhjetor 2016 08:59
    Autori: GazetaExpress
    • Kështu mund të kurseni kohën në palestër 0

    Të tjera