Kthehu lart

Ja disa ushtrime për një bark më të rrafshët (VIDEO)

Ja disa ushtrime për një bark më të rrafshët (VIDEO) GazetaExpress E diel, 14 Gusht 2016 16:37

Injorojeni dembelinë dhe bëni këto nëntë ushtrime çdo ditë. Rezultatet do të jenë të dukshme.

Qëllimi i kësaj stërvitjeje në shtëpi është heqja e dhjamit nga stomaku dhe zvogëlimi i vëllimit të belit.

Përbëhet nga nëntë ushtrime. Për secilin ushtrim është e nevojshme t’i ndani 30 sekonda.

Rezultatet do të jenë të dukshme vetëm nëse do të jeni këmbëngulëse. Injorojeni dembelinë dhe përgatituni për verë! 


    Data: 14 Gusht 2016 16:37
    Autori: GazetaExpress
    • Kështu mund të kurseni kohën në palestër 0

    Të tjera