Kthehu lart

Ja kur do të mund ta blini Nokia 3310 të ri

Ja kur do të mund ta blini Nokia 3310 të ri GazetaExpress E hënë, 20 Mars 2017 20:58

HMD ka konfirmuar datat e lansimit të telefonave të rinj të Nokias në Evropë.

Telefonat e rinj, përfshirë Nokia 3310, do të dalin në treg nga mesi i muajit maj deri në fillim të qershorit.

3310 do të kushtojë në vende të ndryshme varësisht nga taksat që i vihen HMD-së.

Kompania po ashtu ka thënë se pret që Nokia të kthehet në top-treshe të gjigantëve të telefonave duke rivalizuar Apple-in, Samsungun dhe Huawein, raporton GSM Arena.

    Data: 20 Mars 2017 20:58
    Autori: GazetaExpress

    Merr lajmet e fundit

    • Mos e leni kurrë natën Wi-Fi të lëshuar 0

    Të tjera