Kthehu lart

Instagram tani ju mundëson t'i ruani videot live

Instagram tani ju mundëson t'i ruani videot live GazetaExpress

Kur Instagrami kishte lëshuar veçorinë për video-transmetim të drejtpërdrejtë vitin e shkuar, ishte vënë re mungesa e ruajtjes së tyre, pasi që përdoruesit përfundojnë transmetimin.

Këtë veçori Instagrami e ka shtuar sot.

Instagram Live tani rivalizon Periscopen e Twitterit dhe Liven e Facebookut.

Ky përditësim vjen me versionin e fundit të aplikacionit 10.12 për iOS dhe Android.

  Data: 20 Mars 2017 18:56
  Autori: GazetaExpress
  • Kjo është bisha që po e përgatit Lamborghini

   Kjo është bisha që po e përgatit Lamborghini 0

  Të tjera