Kthehu lart

Letrat e Agollit drejtuar mbesës: E dashur Anna me dy “n”...

Letrat e Agollit drejtuar mbesës: E dashur Anna me dy “n”... GazetaExpress

Vajza e shkrimtarit të ndjerë Dritëro Agolli vijon të publikojë në profilin e saj në Facebook foto dhe kujtime pre tij.

Këtë herë ajo ka sjellë letrat që Agolli ndonëse me vështirësi shkruante për mbesën e tij Annën,  vajzën e Elonës. “Sa të shumta poezitë kushtuar Annës,aq dhe të panumërta kartolinat e urimit , për ditëlindje , vit të ri , festa të shënuara,”-shkruan Elona e cila ka publikuar dy nga këto letra./Gazeta Express/

  Data: 19 Mars 2017 21:03
  Autori: GazetaExpress
  • Institucionet heshtin pas rrënimit të dy monumenteve në Podujevë

   Institucionet heshtin pas rrënimit të dy monumenteve në Podujevë 0

  Të tjera