Kthehu lart

Zajmina Vasjari, poza provokuese me djem të zhveshur

GazetaExpress E diel, 29 Prill 2012 22:27

Jo me një, por me dy djem dhe të zhveshur, është preferenca e re e pozimit për kopertina, e modeles dhe këngëtares Zajmina Vasjari një ndër ish-misset shqiptare.

Në fotot që shikoni, ajo shfaqet duke pozuar mes dy djemsh të zhveshur. E ndoshta këto poza kanë dashur të hedhin poshtë zëra se Zajmina nuk e ka trupin në formë. Fotot thonë të kundërtën.

    Data: 29 Prill 2012 22:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera