Kthehu lart

Vdes humoristja Zyrafete Gashi - Zyra

GazetaExpress E martë, 30 Korrik 2013 23:21

Humoristja e njohur, Zyrafete Gashi - Zyra ka vdekur sonte, pas një sëmundje të rënde.

Për gjatë 30 vitesh sa ishte në skenën e humorit, ajo ka interpretuar një llojllojshmeri rolesh dhe ishte shumë e dashur për publikun.

Gashi ka qenë e njohur në disa role humori që janë shfaqur në Radio Televizionin e Prishtinës fillimisht dhe mandej në Radio Televizionin e Kosovës.

Varrimi i të ndjerës pritet që të bëhet të mërkurën në ora 15:00.

Data: 30 Korrik 2013 23:21
Autori: GazetaExpress

Të tjera

  • ​Pse shtetet myslimane nuk po pranojnë refugjatë (Foto/ Video) 0

  • ​Kandidati laburist, Corbyn: Intervenimi në Kosovë - gabim 0

  • ​Tahiri dhe Molliqaj përplasen për marrëveshjet e arritura në Bruksel (Video) 0

  • ​Fotografitë që ndryshuan rrjedhën e historisë (Foto) 0

  • ​Pritje madhështorë për Kombëtaren në Kopenhagë (Foto) 0

  • Përfshihet nga flakët një masiv pishash në Mallakastër 0

  • Pasi kërkoi ndihmë në internet, ​policia arreston ish të dashurin e saj i cili e rrihte (Foto) 0

  • ​Koalicioni kundër ISIS’it sulmon grupin terrorist në Siri e Irak 0