Kthehu lart

Studentja i hedh jogurt Obamës

GazetaExpress E mërkurë, 25 Prill 2012 22:16

Një incident i vogël ndodhi me kreun e Shtëpisë së Bardhë Barack Obama gjatë një vizite në universitetin e Colorados.

Një vajzë e shtrënguar mes studentëve që donin të fotografonin Obamën i derdhi mbi pantallona një vazo me jogurt.

Pas kësaj vajza u vu në një siklet të jashtëzakonshëm dhe nuk po gjente fjalë të shfajësohej, por Presidenti Obama ia ktheu me shkaka, “Të hedhësh jogurt mbi Presidentin, ke një histori për të treguar”, ndërsa pastronte me shami pantallonat.

Data: 25 Prill 2012 22:16
Autori: GazetaExpress

Të tjera

  • Emisioni Komiteti (VIDEO E PLOTË) 0

  • Mustafës i bie në mend SHIK'u e krahason VV'në me të (Video) 0

  • ​Ambasadori Dellawie: Amerika ka qenë, është dhe do te jetë me Kosovën 0

  • ​Shqipëria fiton një pikë të madhe, fluturon drejt Francës (Video) 0

  • ​Flet heroi i Kombëtares shqiptare 0

  • ​Tahiri tregon detajet e marrëveshjeve me Serbinë (VIDEO) 0

  • 173 mijë vende të reja pune në gusht në SHBA 0

  • ​Tahiri: Pse u prisha me Ibrahim Rugovën (VIDEO) 0