Kthehu lart

Studentja i hedh jogurt Obamës

GazetaExpress E mërkurë, 25 Prill 2012 22:16

Një incident i vogël ndodhi me kreun e Shtëpisë së Bardhë Barack Obama gjatë një vizite në universitetin e Colorados.

Një vajzë e shtrënguar mes studentëve që donin të fotografonin Obamën i derdhi mbi pantallona një vazo me jogurt.

Pas kësaj vajza u vu në një siklet të jashtëzakonshëm dhe nuk po gjente fjalë të shfajësohej, por Presidenti Obama ia ktheu me shkaka, “Të hedhësh jogurt mbi Presidentin, ke një histori për të treguar”, ndërsa pastronte me shami pantallonat.

    Data: 25 Prill 2012 22:16
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera