Kthehu lart

Pasioni i ri i Albanës

Pasioni i ri i Albanës
GazetaExpress E diel, 18 Gusht 2013 13:18

Prezantuesja e “Top Channel” Arbana Osmani, po përkushtohet me seriozitet në një tjetër fushë, tek gatimi.

Këtë pasion të sajin ajo do e bëjë edhe pjesë së profesionit, pasi së shpejti përflitet se Arbana do të jetë moderatorja e një emisioni që ka në qendër gatimin.

Në këtë foto prezantuesja shfaqet me gatimin e radhës, dhe nga sa kuptojmë në këtë foto bëhet fjalë për një pjatë tradicionale të gatuar në saç.

(BalkanWeb)

Data: 18 Gusht 2013 13:18
Autori: GazetaExpress

Të tjera