Kthehu lart

Horoskopi i datës 15 nëntor

GazetaExpress E martë, 15 Nentor 2011 10:04

Dashi(21/3 - 20/4)

Sot dukeni shumë bukur dhe në formë. Shfrytëzojeni këtë mundësi sa më shumë që keni për një lidhje të re dashurie nëse jeni beqar.

Demi(21/4 - 20/5)

Duhet që gjërat që i keni private ti mbani të këtilla. Nuk duhet të bëni debate të ashpra sidomos me kolegët e punës.

Binjakët(21/5 - 21/6 )

Yjet po ju favorizojnë në krijimin e financave stabile. Kjo është mirë, sidomos në këtë kohë ekonomike. Andaj organizohuni më shumë në gjëra ekonomike.

Gaforrja (22/6 - 22/7 )

Po ndiheni i sinkronizuar nga të dashurit tuaj. Për të qenë më të lidhur më ta ju duhet që të jeni shumë më shumë të hapur ndaj tyre.

Luani (27/7 - 23/8)

Aftësitë e juaja diplomatike kërkohen më së shumti të dalin në pah sot. Ndihmoni dy njerëz që kanë nevojë dhe kështu do të mund të negocioni më mirë.

Virgjëresha(24/8 - 22/9)

Energjia e të tjerëve do ju mbaj gjallë sot, sidomos nëse në këtë mes është energjia e një gruaje. Pra është një ditë e mirë për virgjëreshat meshkuj.

Peshorja(23/9 - 22/10)

Obligimet familjare do të mund të shkaktojnë një konflikt në mes të juve dhe një shoku/qe që e keni shumë për zemër.

Akrepi(23/10 - 22/11)

Keni kaluar shumë gjëra brenda juve. Tani ka ardhur koha që të bëni sfidën e radhës dhe të mos shikoni shumë të kaluarën.

Shigjetari(23/11 - 21/12)

Duhet të ecni për tokë nëse filloni rritjen e fitimeve të juaja. Në takime më të tjerët duhet të tregoheni edhe sharmantë por edhe fleksibil në biznes.

Bricjapi(22/12 - 20/1)

Duhet të jeni të parapërgatitur për të mbiregauar ndaj një gjëje që e keni përpara. Mos bëni gjykime të cilat nuk duhet t’i keni parasysh.

Ujori(21/1 - 20/2)

Monitoroni edhe të tjerët por edhe reagimet që vinë në punë. Bëni llogari të reja dhe paraqituni me ide interesante për të arritur suksesin që ju nevojitet.

Peshqit (21/2 - 20/3)

Mendoni më shpejt nëse është punë për një punë që kërkon zgjidhje. Nuk mund të anashkaloni problemet që keni.

    Data: 15 Nentor 2011 10:04
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera