Kthehu lart

Francë, meshkujt “shiten” në vitrina

GazetaExpress E mërkurë, 12 Shtator 2012 23:56

Një faqe interneti takimesh franceze ka gjetur një mënyrë shumë origjinale për të lehtësuar gjetjen e një partneri për femrat.

AdopteUnMec.com ka hapur një dyqan ku meshkujt qëndrojnë në vitrinë, të mbyllur në kutia të mëdha si kukullat Barbie e ku mund të vëzhgohen mire nga partneret e tyre të ardhshme.

Ky dyqan “udhëtues” do të qëndrojë për dhjetë ditët e ardhshme në Paris e më pas do të “vizitojë” edhe Tuluzën, Lionin dhe Brukselin (Belgjikë), transmeton TCH.

AdopteUnMec.com është një faqe ku meshkujt dërgojnë të dhënat e tyre dhe komunikojnë me një femër vetëm nëse përzgjidhen nga ajo.

Data: 12 Shtator 2012 23:56
Autori: GazetaExpress

Të tjera

  • Hyseni: Statuti i Asociacionit miratohet në Kuvendin e Kosovës (Video) 0

  • ​Limaj: Momenti i fundit për një front të bashkuar opozitar 0

  • ​Gorani: Asociacioni tregon se Kosova nuk është shtet vetëm i shqiptarëve (Video) 0

  • ExpressRozë, emisioni i 18-të – mysafire: Shkëndije Mujaj (Video+18) 0

  • Ja çka thotë Taulant Xhaka për ndeshjen ndaj Danimarkës 0

  • Rritet numri i vrasjeve në Amerikë 0

  • ​Qesharake: Pelegrini kryen ritualin e njohur në Qabe me “skateboard” (Video) 0

  • ​Asgjësohen mbi 32 mijë bimë narkotike, sekuestrohet arsenal armësh 0