Kthehu lart

Dashurohet Paris

GazetaExpress E hënë, 24 Shtator 2012 12:29

Bukuroshja amerikane, Paris Hilton ka pasur një javë mjaft të ngjeshur, pasi ajo është kthyer në plazhet e Mauit me të dashurin e saj të ri, i cili është një dekadë më i ri se ajo.

Paris, e cila ishte kritikuar nga komuniteti i homoseksualëve pas komenteve të saj të rënda, është parë të ketë një shoqërues të ri dhe ai është River Viiperi, modeli 21 vjeçar spanjoll.

    Data: 24 Shtator 2012 12:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera