Kthehu lart

Aksident me motor, humb jetën 34 vjeçari

GazetaExpress E diel, 19 Maj 2013 20:47

Një motorist 34 vjeçar ka humbur jetën pasi ka goditur një veturë në udhëkryqin te KEK-u në Prishtinë sot pasdite.

Policia dyshon se viktima nuk ka respektuar semaforët dhe kufizimet e shpejtësisë, raporton “Klan Kosova”.

Ejup R. nga Kamenica kishte goditur një makinë në të cilën ndodheshin pesë persona.

Këta pasagjerë, tre prej të cilëve ishin fëmijë kanë marrë lëndime të lehta trupore.

    Data: 19 Maj 2013 20:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera