Kthehu lart

3 reçeta për një gjoks të bukur

GazetaExpress E enjte, 19 Prill 2012 19:23

Dëshironi te keni gjoks të fortë e të rrumbullakët? Disa të fshehta por të realizueshme.

1 — Në një litër ujë hidhni disa lule livando, hithra, kamomil dhe i lini ashtu një natë.Të nesërmen me ujin e aromatizuar bëni masazh.

2 — Merrni pak vaj bajamesh kamomil dhe pak livando…Një masazh me këtë përzierje sjell rezultate të larta.

3 — Shtypni një mollë së bashku me lekurën dhe vendoseni mbi gjoks për 10 minuta.

    Data: 19 Prill 2012 19:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera