Kthehu lart

‘Rambo’ vdes si hero

GazetaExpress E enjte, 03 Maj 2012 17:15

Aktori, Silvester Stalone, do të shfaqet për herë të pestë në rolin e Rambos, që atë e bëri të njohur botërisht. Për herë të fundit Stalone luajti rolin e veteranit të famshëm nga Vietnami në vitin 2008.

Aktori i njohur hollivudian kohë më parë zbuloi se po shkruat skenarin për pjesën e fundit të rrëfimit për Rambon, dhe se po përgatiste një përfundim që e meritonte personazhi i tij më i dashur.

"E di që duhet të rrëfej edhe një tregim për Rambon. Ai duhet të vijë deri te një moment kur e kupton se cili në fakt është fati i tij. E fati i Rambos sigurisht që nuk është puna në ndonjë fermë apo tempull budist. Ai duhet të shkojë si hero... dhe unë pikërisht po punojë në këtë pjesë të skenarit”. deklaroi Stalone.

    Data: 03 Maj 2012 17:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera